tüm sularda yanınızda

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı çözümlerimiz, yük akışlarınızın dünya çapındaki nakliye ağının temelini oluşturur. İster Komple Konteyner (FCL), ister Parsiyel Konteyner (LCL), ister tam veya kısmi charter olsun  tamamen bireysel gereksinimlerinize uygun olarak sürdürülebilir ve verimli taşımacılık sağlıyoruz Hizmet portföyünün sürekli gelişimi sayesinde bir deniz taşımacılığı acentesi olarak Militzer & Münch yedi okyanusta hizmetinizdedir.

M&M Militzer & Münch Türkiye

Denizyolu Taşımacılığı Çözümlerimiz

Militzer & Münch, konteynerin icadı dünya çapındaki ürün alışverişinde devrim yaratmadan önce  Denizyolu Taşımacılığı acentesi olarak “yedi denizde yelken açıyordu”. Uzun yıllar boyunca, Denizyolu Taşımacılığı sektöründeki hizmet portföyümüzü sürekli olarak genişlettik. Bugün, özelleştirilmiş Denizyolu Taşımacılığı konseptlerimiz, dünya çapındaki ürün akışınızı birbirine bağlamanıza izin veriyor.

Kurmuş olduğu güçlü tedarik zinciri ile liman ve kapı teslimi, FCL ve LCL taşımacılığın yanı sıra alternatif olarak kombine taşımaları da sunan Militzer & Münch, sigorta güvenceli düzenli sevkiyatları ve tarifeli seferleri ile müşterilerine ürünlerini ulaştırmanın en ekonomik, en hızlı ve en pratik yollarını sunmaktadır.

Dünyanın önde gelen deniz acente birliklerine olan üyeliklerimiz, hizmetlerimizin ekonomik ve aynı zamanda sürdürülebilir olmasına katkıda bulunur.

Avantajlarınız

İyi Bir organizasyon

Liman Öncesi ve Sonrası

Varış limanından nihai varış noktasına veya fabrikanızdan limana demiryolu veya karayolu ile hızlı ve uygun maliyetli taşımalar, Denizyolu Taşımacılığı hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır.

Ekip arkadaşlarımız Denizyolu Taşımacılığı süreçlerinde uzmandır. Taşımalarınızın hızlı organizasyonu ve elleçlenmesi, deniz limanı hinterland trafiklerine her zaman hızlı ve esnek organizasyon imkanı sağlar. Stratejik ortaklıklarımız, ilgili tüm bölgelerde ve tüm önemli ihracat ve ithalat rotalarında kapıdan kapıya hizmetler sunmamızı sağlar.

Hacim Önemlidir

Komple Konteyner FCL - Parsiyel Konteyner LCL

İster parsiyel yük, ister komple dolu konteyner: Lojistik portföyümüz, gereksinimlerinizi tam olarak karşılamamızı sağlar. FCL ve LCL sevkiyatlarında uzman olan Militzer & Münch, siparişiniz için özel çözümler tasarlar.

LCL hizmetimiz, küçük hacimleri hızlı ve maliyet açısından optimize edilmiş bir şekilde parsiyel yük olarak göndermenizi sağlar. Önde gelen bir Denizyolu Taşımacılığı bilrliği olan Group ’99 ve Global Container Group üyeliğimiz, ekonomik ve dolayısıyla sürdürülebilir kapasite kullanımını garanti eder. Militzer & Münch, dünya çapındaki önemli limanlara tüm yükleriniz için ekonomik ve güvenli Denizyolu Taşımacılığını organize eder.