HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

M&M Militzer & Münch Türkiye

Havayolu Taşımacılığı

IATA ve SHGM Acentesi olarak, dünyanın en uzak köşesine zamanında, güvenilir ve hızlı ulaşmanızı sağlayacak hava kargo ofislerimizden ve özel ortak temsilciliklerimizden oluşan kapsamlı bir ulaşım ağı oluşturduk. Oluşturduğumuz bu global ağ beş kıtayı birbirine bağlamamıza ve ürünlerinizi dünyanın dört bir yanına göndermemizi sağlıyor. 

havayolu hizmetlerimiz ile

Beş Kıtanın Ötesine

Ekspres ürünlerin dünyanın en uzak köşelerine bile zamanında ulaşması için gece gündüz çalışıyoruz. Teslimat hizmetlerimizi beş kıtaya sorunsuz bir şekilde entegre etmek için bu çok önemlidir.  Büyük bir kargo uçağı yaklaşık 130 ton yük alabilir. Çeşitli gönderileri içeri yerleştirmek ve düzenlemek, ekibimizi önemli bir hassasiyet ve mekansal farkındalık göstermeye zorlar. Her metreküp alanı tam olarak kullanmak hayati önem taşımaktadır.

İş Ortaklarımızla birlikte çalışarak uzman bilgi birikimini ve BT yetkinliğini bir araya getiriyoruz. Hava taşımacılığı konsolidasyonu, doğrudan gönderiler ve charter uçuşlar ile  hava hizmetlerimiz sizi doğrudan dünya çapındaki tedarik ve satış pazarlarınıza bağlar.

60 yılı aşkın süredir resmi bir IATA acentesi olarak, dünya çapında bir şirket içi hava kargo ofisleri ve özel ortak acenteler ağı geliştirdik. Karmaşık tehlikeli madde gönderileri, ekspres ve kurye hizmetleri, kapıdan kapıya gönderiler, mallarınızın gümrük yönetimi ve özellikle acil gönderilerin her yerde ele alınması, tecrübemiz sayesinde artık günlük işlerimizin bir parçası.

 

Ekspress Havayolu Taşımacılığı Çözümlerimiz

Zamanınız Sınırlı Olduğunda Yanınızdayız

Zamanınız sınırlı olduğunda: Acil gönderileriniz için kapsamlı ekspres hava kargo hizmetleri yelpazesinin tamamını sunuyoruz. İster sıcaklığa duyarlı ister kırılgan ürünler olsun, Havayolu Taşımacılığı orta ve uzun mesafeli rotalarda en güvenli ve en hızlı çözümdür.

Tüm gereksinimlerinizi karşılayan bir teklif hazırladık ve sevkiyatınızın her detayını inceledik. Ekspres hava taşımacılığı ekibimiz en iyi rotayı seçer, ürünlerinizin uzman bir şekilde taşınmasını sağlar ve elbette tüm gümrükleme süreci için dilerseniz danışmanlık hizmetlerini yürütür. Militzer & Münch ekspres lojistik çözümü ile değerli zamanınız kayıp olmaz.