KATMA DEĞERLİ HİZMETLER

TAŞIMACILIK ALANINDA YETKİNLİK

Lojistik Danışmanlığı

Yaklaşık 30 ülkede 100’den fazla lokasyonda çalışanlarımız her gün  mevcut yasal çerçeve ihracat ve ithalat düzenlemeleri ile ilgili sorular da dahil olmak üzere müşterilerine, danışanlarına tavsiye veriyor. Ayrıca uzmanlarımız farklı sektörler, özel müşteriler ve olağanüstü projeler için lojistik çözümleri sunar. Kapsamlı lojistik danışmanlık hizmetlerimizle siparişinizin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz.

Yeni Pazarları Keşfediyoruz

Hizmetlerimiz lojistik danışmanlığın ötesine geçer. Sizler de yeni yatırımlarınızı, şirketlerinizi gelişmekte olan pazarlarda kurmak için geniş kapsamlı ve ülkeye özgü bilgi birikimimizden yararlanın. Gelecek vaad eden ticaret merkezlerinde faaliyetlerine başlamasında şirketinizi desteklemekten mutluluk duyacağız. Yeni pazarlara girmek, keşfetmek söz konusu olduğunda Militzer & Münch yanınızdaki doğru ortaktır.

Lojistik Süreçlerinizi Optimize Ediyoruz

Militzer & Münch müşterilerine kalite kontrol, stratejik danışmanlık özel katma değerli hizmetler sunar. Analiz ve stratejik danışmanlıktan depolama ve devreye almaya ve gümrük yönetimine kadar tüm yelpazeyi sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz Bir Bütündür

Depolama

Bizim için depolama ve lojistik bir bütündür. Militzer & Münch Group, farklı ülkelerde 160.000 metrekareden fazla depolama alanı işletmektedir. Depolama alanının büyüklüğü müşterilerimize geniş bir yelpazede bireysel olarak uyarlanmış depolama lojistik hizmetleri sunmamızı sağlar. 

Doğru ısı ve özel depolama çözümlerimiz sayesinde tıbbi ürünler gibi sıcaklığa duyarlı ürünler de bizimle emin ellerdedir. Militzer & Münch Group, dünya çapında, birçok sıcaklık kontrollü depo işletmektedir. Bu sayede müşterilerimize sıcaklık kontrollü sevkiyatları için kesintisiz bir soğuk zincir garanti edebiliyoruz. Gümrüklü antrepolarımız, yüklerinizi birkaç saat içinde boşaltmanıza olanak sağlar.

Mılıtzer & münch

GÜMRÜK UZMANI

Gümrük prosedürlerinin ele alınması, uluslararası lojistiğin önemli bir parçasıdır. Özellikle AB üyesi olmayan ülkelere yapılan uluslararası taşımalarda zamanında teslimat için gümrük yönetmeliklerine sıkı sıkıya uyulması gerekmektedir. Gümrük kuralları hakkında güncel düzenlemeler hakkında ayrıntılı bilgi taşımalarınızı kolaylaştırır, olası gecikmeleri, sorunları önler.

Militzer & Münch talebiniz üzerine uluslararası taşımalarınız için tüm gümrükleme sürecini organize etmektedir. Yaklaşık 30 ülkede 100’den fazla lokasyon ile uzun yıllara dayanan deneyime ve kapsamlı bilgi birikimine sahibiz; gümrükleme konusunda bilgiliyiz ve bu nedenle teslimatınızın öngörülen süre içinde sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz.