PROJE TAŞIMACILIĞI

a’dan z’ye hizmet

Proje Taşımacılığı

140 yılı aşkın deneyimimizle, Militzer&Münch olarak  geniş network ağımızın da etkin desteğiyle birlikte ağır ve gabari dışı yükleri en ideal zaman, rota ve maliyetler dahilinde teslim adreslerine ulaştırıyoruz. Yükünüzün elleçleme, paketleme, paletleme, gümrükleme ve zamanında teslimatına kadar hızlı ve güvenli proje taşımaları sağlıyoruz.

Uzmanlığımız projenin güvenli bir şekilde yürütülmesi ve planlar dahilinde sorunsuz hedefe ulaşmasıdır. Endüstriyel ekipman, ağır makine, komple üretim sahaları veya tüm gabari dışı ekipmanlar için taşıma gerekiyorsa mümkün olan en iyi nakliye yollarını sizler için planlıyoruz.

PROJE LOJİSTİĞİ YÖNETİMİ

Proje Taşımacılığı sözleşmelerin vergi ve gümrük mevzuatına uygun olarak hazırlanmasından, gümrükleme için en iyi lokasyonu dikkate alarak en uygun taşıma rotasının seçimine kadar çok modlu bir tedarik zincirinin organizasyonudur.

Proje taşımaları standart dışında büyük boyutlu ve ağır makine bileşenlerin taşınması veya tüm üretim tesislerinin taşınması gibi karmaşık yatırım projelerini içerir. Endüstriyel çözümlerimiz, tüm lojistik gereksinimlerinizin bir bütünüdür.

Hizmetimiz nakliyeden önce başlar: Militzer & Münch, optimum ithalat ve ihracat süreçleri konusunda da uzman danışmanlık sunar.

İhtiyaçlarınıza yönelik proje lojistiği çözümleri için ister Avrupa’da, ister BDT’de, Orta Doğu’da ve Uzak Doğu’da olsun, Hava, Deniz, Karayolu veya Demiryolu alternatiflerimiz ile operasyonlarınızı sağlayabiliyoruz.

 

AĞIR KARGO TAŞIMACILIĞI

Militzer & Münch İçin Sorun Yok

Orta Asya’daki bir hidroelektrik santrali veya ağır baskı makineleri için büyük boyutlu silindirlerin nakliyesi bizimle güçlü ellerde!

Militzer & Münch, ulaşımınız için en iyi rotayı planlar. Yükünüzün üretim yerinden denizyoluyla, sonra demiryolu ile ve varış yerine TIR, kamyon ya da minivan ile teslimatı Militzer Münch Türkiye ile çok kolay. Şirketimizde tüm ulaşım modları mevcuttur.

Yüklerinizi yola çıkarmadan prosedür dahilinde olan tüm gerekli izinleri alıyoruz. Ayrıca yol yasakları ve araç beraberinde olması gereken tüm süreçleri de organize ediyoruz.

İYİ DÜŞÜNÜLMÜŞ

PLANLANMIŞ BİR PROJE LOJİSTİĞİ

Militzer & Münch başlangıç ​​aşamasından itibaren yatırım projelerini ve uygun proje yapılarının geliştirilmesini destekler. Optimum ithalat ve ihracat süreçleri hakkında derinlemesine danışmanlık sunuyoruz ve gümrük ve vergi kanunları ile ilgili tüm sorulara doğru cevap buluyoruz. Proje süresince, proje lojistik ara yüzlerini en aza indirirken profesyonel tedarikçi yönetimi ve tedarik zincirleri kurmaya odaklanılmaktadır.

Farklı ülkelerdeki şirketlerimiz birbiri ile yakın işbirliği içindedir ve bireysel lojistik çözümler tasarlarız. Ayrıntılı planlama yoğun iletişim ve yüksek derecede esneklik ile lojistiğiniz için sorunsuz proje yönetimi sağlıyoruz.

HER ŞEY DOĞRU TAŞIMA İLE BAŞLAR

Güzergah seçiminden gabari dışı malların güvenli bir şekilde paketlenmesine kadar, özel nakliyelerde ayrıntılı planlama ve hassas koordinasyon oldukça önemlidir.